Nike-company

ثبت نماد بازرگانی توسط شرکت نایکی نشان می دهد این شرکت تلاش دارد تا در آینده ای نزدیک در دنیای مجازی متاورس کفش و پوشاک مجازی تولید کند.

یک وکیل تجاری که تاکنون چندین علامت تجاری برای شرکت‌های مختلف ثبت کرده می گوید شرکت نایک در تاریخ ۲۷ اکتبر درخواستی را برای ثبت علامت تجاری نایک و JUST DO IT برای لوگوی خود ثبت کرده است. گر بن وکیل علامت های تجاری در گزارشی هدف از ثبت علامت تجاری نایک را مرتبط با این ایده متاورس دانسته است. به گفته وی هدف از ثبت این علامت حفاظت از این شرکت و نام تجاری آن بوده است. زیرا با ثبت نام تجاری در دنیای مجازی می توان از آن در برابر کالاهای مجازی نیز حفاظت کنید.
ازطرفی نایک آگهی استخدامی را برای طراحی مجازی منتشر کرده که نشان می دهد این شرکت به دنبال کارمندانی است که با مشاغل مرتبط با متاورس آشنایی دارند. این شرکت پیش از این نیز در دنیای مجازی از پوشاک خود استفاده کرده بود. همکاری دو شرکتنایک و اپیک گیمز در سال ۲۰۱۹ بود که در بازیهای محبوب فورتنایت از پوشاک مجازی استفاده شده باشد. همکاری نایک با شرکت روبلوکس Roblox نیز پس از تغییر نام فیسبوک به متا انجام گرفته است.

Favanicمشاهده نوشته ها

Avatar for favanic

گروه طراحی فاوانیک ارائه دهنده راهکارهای نوین صنعت تجارت الکترونیک می باشد

امکان ارسال نظر وجود ندارد!