فعال کردن ایمیل در outlook

معمولا برای کاربران رفتن به اکانت هاستینگ برای چک کردن ایمیل یک مسیر دشوار می باشد به خصوص اگر بدانیم راه های ساده تری برای دسترسی به ایمیل ها نیز وجود دارد. معمولا افرادی که با ایمیل هایشان زیاد سروکار دارند از نرم افزارMicrosoft Outlook برای دسترسی به ایمیل هایشان استفاده می کنند.
امروزه لازمه‌ی هر کسب و کاری داشتن یک ایمیل است. ایمیل یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای برقراری ارتباط با کاربر و مشتری محسوب می‌شود. مدیریت حساب‌های ایمیل به وسیله گوگل و یاهو برای ایمیل‌های شخصی، عالی است. اما برای مدیریت ایمیل‌های سازمانی خیلی کارآمد نیستند. برای مدیریت ایمیل‌های شرکتی مانند ایمیل هاست، نرم افزارهای مختلفی وجود دارد. یکی از بهترین ابزارها برای مدیریت ایمیل های شرکتی، ابزار Outlook است. در این مقاله آموزش اتصال ایمیل به Outlook را برای شما آماده کرده‌ایم.
Outlook برای برقراری ارتباط با هاست از قوانین خاصی پیروی میکند که به آن پروتکل می گویند. همکاران ما تنظیمات این پروتکل ها را انجام داده اند و طبق عکس های ارسالی نصبت به راه اندازی Outlook اقداام نمائید.

آموزش راه اندازی Outlook

جهت اتصال ایمیل به outlook ابتدا باید نرم افزار اوت لوک را راه اندازی کنید. برای اینکار برنامه‌ی اوت لوک را باز کنید. در صورتی که هنوز آن را نصب نکرده باشید وارد صفحه‌ی نصب مطابق عکس زیر خواهید شد. در این صفحه از شما سوال پرسیده می‌شود که آیا می‌خواهید ایمیل خود را به اوت لوک متصل کنید؟ روی Yes و سپس Next کلیک کنید. در این صورت کار شما راحت‌تر خواهد بود.

اما اگر برنامه را از قبل نصب کرده‌اید، مطابق تصویر زیر روی File کلیک کنید.

وارد صفحه‌ی Account Information خواهید شد. روی Add Account کلیک کنید.

پنجره‌ی جدیدی برای شما باز خواهد شد. گزینه‌ی Manual setup or Additional server types را انتخاب و سپس روی Next کلیک کنید.

اگر از ویندوز ۱۰ به بالا استفاده میکنید این نرم افزار روی سیستم عامل شما نصب می باشد بعد از فراخوانی Outlook با این صفحه مواجه خواهید شد طبق شکل تنظیم کنید.

در مرحله بعد روی گذینه IMAP کلیک کرده

Favanicمشاهده نوشته ها

Avatar for favanic

گروه طراحی فاوانیک ارائه دهنده راهکارهای نوین صنعت تجارت الکترونیک می باشد

امکان ارسال نظر وجود ندارد!