دلیل انتخاب ما و ملاقات تیم

درباره فاوانیک

گروه مهندسین فاوانیک یک تشکل کاملا خصوصی است که از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را با اجرای پروژه های متعدد نرم افزاری در زمینه راه اندازی سیستمهای نرم افزاری پیشرفته تحت وب و تحت ویندوز و همچنین سیستم های اتوماسیون اختصاصی، برنامه نویسی Java برای گوشی های همراه آغاز کرده است و اکنون پس از گذشت قریب به ۲۰ سال با کوله باری از تجربه و نمونه کارهای متعدد قابلیت اجرای انواع پروژه های مشابه در زمینه‌های مذکور را دارد .

این گروه با بهره گیری از دانش مدیران متعهد و تخصص پرسنل با تجربه خود تمام سعی خود را کرده است تا رضایت تمامی مشتریان خود را به همراه داشته باشد. استفاده از تکنولوژی روز دنیا در اجرای پروژه ها توسط این شرکت، باعث گردیده تا این پروژه ها تماما همگام با نمونه های مشابه در کشور های پیشرفته بوده و حتی در برخی موارد از آنها پیشی گرفته باشد.

چیزی که ما را از دیگر شرکت های همکار متمایز کرده است هزینه پایین نسبت به کیفیت بالای محصولات ما میباشد. آنچیزی که باعث پیشرفت ما میشود تعهد، ایمان وفاداری به آرمانهای انقلاب اسلامی ایران میباشد.

درصد پیشرفت پروژهای جاری

 آخرین پروژهای ما

۸۰%

توسعه CMS 5 گروه فاوانیک

۱۰۰%

پروژه سایت زیست فن آوری پارسیان

۸۰%

پروژه سایت باب الحرم

۳۰%

پروژه بروز رسانی سایت نوین صنعت پویا

۰%

طراحی سایت شرکت آراد انرژی

۷۰%

سایت طب سنتی ایرانی اسلامی

۸۰%

سایت شرکت آسانسور زیگما

سید احمد ایمانی

برنامه نویس  / توسعه دهنده

علی مهری

برنامه نویس  / توسعه دهنده

علی ملکی

برنامه نویس  / توسعه دهنده

مهدی شیری

موسس گروه / مدیریت پروژه

حسین رحیمی

طراح UI/UX

سرکار خانم قربانی

مدیریت محتوا / گرافیست

با گروه فاوانیک، بهتر تجارت کنید

حالا. به کسب و کار / برند خود فکر کنید و تلاش کنید به آن شخصیت ببخشید. هنگامی که یک شخصیت دارید، سعی کنید هدف خود را شناسایی کنید.